Letnie orzeźwienie

Wybraliśmy dla Was wyjątkowe wina specjalnie na lato.

Great Sense Vinho Verde DOC to tzw „Zielone Wino” Great Sense wywodzi się z apelacji Vinho Verde. Ta potoczna nazwa odnosi się do regionu jak i charakteru wina – lekkie, młode, rześkie, perliste. Doskonałe na ciepłe dni, najlepiej smakuje podawane w temperaturze 8-10 stopni. Wino to jest kupażem szczepów Arinto, Loureiro, Trajadura.

El Miracle Cava brut rose pochodzi z najlepszych winogron rosnących w zachodniej Requenie, uprawianej na północnych stokach, spokojnie i cierpliwie starzejąc się w piwnicach winnicy Vicente Ganida.
Przez ponad 9 miesięcy leżakowania w temperaturze 17 stopni Cava Brut zyskiwała na złożoności i pełnym podniebieniu i elegancji w jej bąbelkach.
Cava posiada kolor agrestu z czerwonymi akcentami, w smaku rozpościera dojrzałe aromaty czerwonych owoców.

Zohrer Sand 1 Rose to bardzo eleganckie, wytrawne różowe wino z blendu białych szczepów. Dobrze zachowany balans między słodyczą a kwasowością. Bardzo aromatyczne, z nutą owoców leśnych i delikatnym kokosowym posmakiem. Lekkie i orzeźwiające. Długi finisz. Świetnie nadaje się do picia solo, ale można je śmiało podawać do ryb, owoców morza lub białego mięsa. Zohrer Sand 1 Rose ciekawie prezentuję się również z pikantnymi potrawami, wydobywając z nich głębie smaku. Nagrodzone srebrnym medalem podczas International Wine Challenge w Wiedniu. Docenione również na 9. Międzynarodowych Targach Wina w Krakowie ENOEXPO 2011.

Nebla Verdejo jest wyjątkowym winem, którego winogrona zbierane przy świetle wrześniowego księżyca, aż do pierwszych przymrozków, tworzą niepowtarzalny aromat wina. Atrakcyjny słomkowy kolor z zielonkawymi akcentami. Nos oferuje wszystko, co można oczekiwać od odmiany Verdejo: kopru, świeżo skoszonego siana oraz owoców tropikalnych (ananas i mango). Maślane na podniebieniu z owocowym finiszem i odświeżającą kwasowością.

Musisz mieć 18 lat by wejść na tą stronę

Potwierdź swój wiek